Görme Kusurları

Numaralı Sporcu Gözlükleri Hakkında

Numaralı sporcu gözlükleri hakkında: Spor Yapmaktan Gözünüz Korkmasın:  Uzun yıllardır Mağazalarımızda ve “sezeroptik.com” adlı internet sitemizde sporcu gözlüğü ürünlerimizi alıcısına ulaştırmayı ve sektörün öncüsü olmayı amaçlıyoruz. Sporcu ve sporcu adayı kullanıcıların talepleri, ihtiyaçları ve kuruluş misyonumuz gereği modern bir çizgiye ulaştırmayı hedeflediğimiz ürünlerimizin; ekonomik, ergonomik ve işlevli olması yönündeki Ar-Ge çalışmalarını ve bu çalışmalarımızın sonuçlarını siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan gurur duyuyoruz..

numaralı sporcu gözlüğü

Spor Genel Müdürlüğü,

SGM+TFF+MEB+Spor Kartı istatistiklerine dayanarak, 4.130.269’a ulaşan sporcu sayısının; 1.436.276 bayan, 2.693.993 erkek lisanslı, Yaklaşık 5.5 milyon lisanssız spor aktivitesi içinde bulunanlarla birlikte toplam 9.630.269’i bulduğunu tespit etmiş bulunmaktayız..

Spor kolları, kendisine özgü koruma kriterleri ve ekipman gerektiren bir koldur. Hangi sporu yaparsak yapalım gözlerimiz korunmaya en muhtaç ve önemli organlarımızdan biridir.

Dünyada kabul edilmiş bir korunma sistemi sayesinde, spor yaparken olabilecek göz yaralanmalarını %95’ten daha fazla oranda önleyebilmek mümkündür.

Genellikle de; Basketbol, Futbol, Tenis ve Hentbol gibi Spor aktivitelerinde göz yaralanmalarının ciddi sorunlara sebebiyet verdiği tespit edilmiştir.

Türk sporuna ve sporcusuna katkı sağlamak ve geleceğini teminat altına almak amacıyla; spor sağlığı, önleyici hizmetler ve kalıcı koruma adına ciddi bir çalışma yaptık.

Özellikle numaralı gözlük kullancısı ve spora başlama tereddütü içinde bulunan kişiler için üretilen, güneş gözlüğü çerçevesinden türetilen kavisli, numaralı, yüz hatlarına uygun olmayan gözlükleri daha kullanışlı ve sağlıklı bir tasarıma kavuşturduk.

Bu gözlüklerin özellikle insan sağlığını tehdit eden kısımlarına yoğunlaşarak, ihtiyaçlara tam olarak cevap veren ve risk faktörlerini ortadan kaldıran, yüksek teknoloji ve dayanıklı ham maddeler kullanılarak yeniden imal edilmesini ve kullanıcıya sunulmasını sağladık.

Tasarımlarımız arasına numaralı yüzücü gözlüklerini de ekleyerek; hem dalış, hem amatör yüzücü, hem de profesyonel yarışçılar için geniş bir ürün yelpazesi yarattık.

numaralı sporcu gözlüğü

Ayrıca; Profesyonel-Amatör; Basketbol, Futbol, Voleybol, Hentbol, Tenis ve bir çok spor faliyetlerinde kullanabileceğiniz Numaralı ve Numarasız Sporcu gözlüklerini kırılmaya karşı korunaklı, konforlu hale getirdik.

Tasarımcısı, geliştiricisi “Sezer Optik” olarak, Sporcu Gözlüklerinin yaralanma olasılığını tamamen ortadan kaldırdığını iddia etmemekle birlikte, bu zararı en aza indirebilmek için siz değerli müşterilerimiz için tüm imkanlarımızı kullandığımızı da belirtmek isteriz. Buradan detaylı takip edebilirsiniz.

Yaset Sezer
Sezer Optik

Yazar hakkında

Yaset SEZER

Gözle ilgili konuları, kendi çıkarımım ve doktorlardan aldığım bilgileri ve gözlük, güneş gözlüğü ile, numaralı yüzücü gözlüğü, numaralı sporcu gözlükleri, gözlük markaları hakkında ve contackt lens ve daha bir çok konuda sizlere faydalı bilgi vermeye çalışmaktayız.

Optisyen
Yaset SEZER

Bir Yorum Ekle