Güneş Gözlüğü Markaları

Vogue Gözlük Markası

Göz Bakımı Vogue

Vogue Gözlük Markası Şirket Olarak Nasıl Başladı? Vogue Gözlük Markası Şirket Olarak Nasıl Başladı?Vogue Gözlük Markası Şirket Olarak Nasıl Başladı?

Kaynak için buraya tıklayın Vogue gözlükleri 1973 yılında Dergi ile aynı isim altında başladı.
Daha sonra 1990 yılında Milano merkezli ve Leonardo Del Vecchio tarafından kurulan şirket Luxottica Grup tarafından satın alındı.
Vogue markası o zamandan beri uygun fiyatlarla moda trendlerini sergiliyor ve yerel olarak geniş bir koleksiyon yelpazesi sunuyor.
Şu anda uluslararası genişleme çapında modaya uygun gözlükler getirerek gelişmekte olan pazarları tamamlamaktadır.

Vogue Güneş Gözlüğünüz ile hem tarzınızı yansıtın hemde sağlığınızı koruyun

Stilinizi en iyi yansıtan Vogue gözlüğü modellerini seçin ve rüya gibi bir deneyim kazanın. Her yüze özel tasarlanan, sezonun en trend makyajı
buğulu gözlerle kışkırtıcı bir güzelliğe sahip olmakla kalmaz en iyi korumayıda sağlarsınız. Modelleri görmek için buraya tıklayın.

Tarzınızı en iyi yansıtan Vogue gözlüğü seçin ve Cats, Yuvarlak, Köşeli, modelleri ve Sephora’da rüya gibi bir deneyim kazanın.
Sezonun modasını yansıtan Vogue gözlüklerini tercih edenler, Sephora’da ve Gigi Hadid modelleri kendilerine özel olarak yapılacak olan sezonun trend makyajı
“Buğulu Gözler” ile kışkırtan bir güzelliğe sahip olacaklar.

Moda dünyasının efsane stil ikonu ünlü top model Kate Moss`un ve Gigi Hadid ve bir çok ünlünün seçtiği Vogue Eyewear Kate`s Yuvarlak ve
Köşeli Selects koleksiyonu, bu sezonun en son trend güneş ve optik gözlüklerinden oluşuyor. Kate`s Selects Köşeli, Yuvarlak,
Koleksiyonu, ünlü modeller tarafından seçilmiş modellerden de oluşuyor.
Vogue Gözlük

Modern çizgiler taşıyan Vogue optik koleksiyonunda kullanılan ağırlıklı renkler kahverengi, siyah, kırmızı, mor, pembe, gri ve bej.
Güneş koleksiyonunda ise sezonun hazır giyim modasıyla uyumlu dikkat çekici tasarımlarla öne çıkıyor.
Dikkat çekici ve iddialı gözlüklerden hoşlananlar için ince kemik ve metal ve modeller ağırlıkta.
Daha klasik ve şık tercihler için ise değişik renk ve çizgilerde metal çerçeveli modeller koleksiyonun içerisinde farklı yer alıyor.
Keskin hatlar sağlayan siyah ve Kahve renkli çerçeveler Vogue kadınının güvenini ortaya çıkarırken,
kemik tasarımlarda enerjik ve seçkin bir tarzları ön plana çıkarıyor.

Yaset SEZER

Yazar hakkında

Yaset SEZER

Gözle ilgili konuları, kendi çıkarımım ve doktorlardan aldığım bilgileri ve gözlük, güneş gözlüğü ile, numaralı yüzücü gözlüğü, numaralı sporcu gözlükleri, gözlük markaları hakkında ve contackt lens ve daha bir çok konuda sizlere faydalı bilgi vermeye çalışmaktayız.

Optisyen
Yaset SEZER

Bir Yorum Ekle