Genel Kontakt Lens

Cosmo Clean Kontakt Lensleri ve Solüsyonları

Cosmo Clean Kontakt Lensleri ve Solüsyonları

Cosmo Clean Kontakt Lensleri ve Solüsyonları, Günümüzde görme zorluğu çeken pek çok kişi kontakt lens tercih ediliyor. Bunun başlıca nedeni ise görme gözlüklerinin kullanım zorluğu geliyor. Yüze ağırlık yapan, özellikle yaz aylarında ağırlık hissinin daha fazla hissedildiği, spor yaparken kullanılamaması gibi çeşitli zorlukları da beraberinde getiren görme gözlükleri yerini her geçen gün kontakt lenslere bırakıyor. Kontakt lens markaları arasında rakiplerinden ayrışan Cosmo Clean Kontakt Lensleri İngiltere’de üretilmektedir. İngiliz Sauflon Pharmaceuticals Ltd tarafından üretimş gerçekleştirilmektedir. Kontakt lenslerin göz kuruluğuna yol açtığı sıklıkla görülür. Ancak Cosmo Clean yüksek oranda nem içermesi sayesinde göz kuruluğu oluşjmunu önler. Kişinin daha net ve rakat bir görüşe sahip olmasını sağlar. Cosmo Clean ürünlerine Sezer Optik’ten uygun fiyatlar ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Cosmo Clean Vision Silikon Hidrojel

Cosmo Clean’e ait olan bu ürün yüksek miktarda su içerir. Ayrıca sahip olduğu düşük modulus ve yüksek seviyeli oksijen geçirgenliği sayesinde de kullanıcı dostudur. Lens kenarları oldukça incedir bu sayede lens kullanıcı alışkanlık süresinde zorluk çekmeden rahatça lensleri kullanabilir. Bu lens çeşidi oksijen geçirgenliği özelliğine sahiptir. Bu nedenle de kişilerim uzun süreli kullanımlarına oldukça uygundur. İnce yapısı sayesinde gözünde hassasiyet bulunan kişilerin kullanması için pek çok göz doktoru tarafından tavsiye edilmektedir.Cosmo Clean Vision Silikon Hidrojel lensler +6.00 numaradan -10.00 numaraya kadar geniş bir üretim yelpazesine sahiptir.

Cosmo Clean Vision

UV A-B koruması sunan bir lenstir. Aquatract adı verilen bir malzeme kullanılarak üretilmesi sayesinde lensi kullanan kişiye konfor sağlar. Devamlı olarak gözlerinde kuruluk hisseden ve lens kullanmaktan rahatsız olan kişilerin rahat edebilmesi için doktorlar tarafından sıklıkla önerilen bir lens türüdür. Cosmo Clean Vision lensler +6.00 numaradan -10.00 numaraya kadar geniş bir üretim yelpazesine sahiptir.

Cosmo Clean Vision Lens Solüsyonları

50 ml, 150 ml, 250 ml ve 400 ml olmak üzere 4 farklı boyutta üretilen solüsyondur. Her türlü yumuşak kontakt lens kullanımı için uygun nitelikte bir solüsyondur. Lenslerin temizliği, dezenfekte edilmesi, nemli tutulması, hijyenik bir şekilde muhafaza edilmesini sağlar. Ayrıca lenslerin kayganlaştırılması, durulanması ve protein birikmesinin yok edilmesi amacıyla da kullanılır. Bu şekilde pek çok amaç dahilinde kullanılabilen bir solüsyondur. Göz doktorları tarafından özellikle göz kuruluğu eğilimi olan ve hassasiyet geliştiren hastalara önerilir. Cosmo Clean Vision lens solüsyonları gümüş iyonlu antibakteriyel lens kabını da içerir. Bu solüsyon sayesinde kornea tahriş olmaktan korunur. Ayrıca lens nedeniyle gözlerde kızarıklık, kaşıntı ve hassasiyet oluşması da engellenir. Cosmo Clean Vision lens solüsyonu ile gözyaşı tabakasının direnci arttırılır.

Göz sağlığınızı koruyan, gözlük kullanmak zorunda kalmadan rahatça net bir görüş elde etmek için en uygun lens ve lens solüsyonlarını Sezer Optik’te rahatlıkla bulabilirsiniz. Sezer Optik’te görev alan güvenilir, güler yüzlü ve alanında uzman optisyenler sayesinde gönül rahatlığıyla lens satın alabilirsiniz. Güncel kampanyalardan haberdar olmak ve uygun fiyatlı, kargo ücreti ödemeksizin alışveriş yapabilmek için mutlaka sezeroptik.com internet sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Yazar hakkında

Yaset SEZER

Gözle ilgili konuları, kendi çıkarımım ve doktorlardan aldığım bilgileri ve gözlük, güneş gözlüğü ile, numaralı yüzücü gözlüğü, numaralı sporcu gözlükleri, gözlük markaları hakkında ve contackt lens ve daha bir çok konuda sizlere faydalı bilgi vermeye çalışmaktayız.

Optisyen
Yaset SEZER

Bir Yorum Ekle